Marzenia nie giną (Dreams Never End) - a bywa, że się spełniają - pytanie, czy AZ jest w stanie to unieść?
Dodane przez mendosa dnia 17.11.2007 21:47
Powiem krótko: Yes, Yees, Yeees!

Adventure Zone z dumą informuje, iż jest jedną z witryn hostingowych dla gry autorstwa Marcina M. Drewsa - Magritte. Szczegółowe informacje dotyczące tej produkcji znajdują się tutaj, a pobierać ją można stąd. Zapraszamy również na oficjalną stronę gry Magritte. Od siebie dodam ... Czytaj więcej

Treść rozszerzona
Jesteśmy jedną z witryn hostingowych dla gry autorstwa Marcina M. Drewsa - Magritte. Szczegółowe informacje dotyczące tej produkcji znajdują się tutaj, a pobierać ją można stąd. Zapraszamy również na oficjalną stronę gry Magritte.

Od siebie dodam, iż autor gry jest w mojej opinii współczesnym człowiekiem renesansu a do tego - wybitnym filozofem. Pozdrawiam serdecznie i kolejnych spełnionych marzeń życzę! :) .

P.S.

Tytuł nowinki jest nawiązaniem do wypowiedzi autora gry, oraz utworu New Order Dreams Never End z płyty Movement, który do spółki z Love Will Tear Us Apart Joy Division uratował mi dwadzieścia parę lat temu życie :) - a także do faktu, iż nie wiem jak się zachowają nasze serwery przy sporej, jak mniemam, liczbie pobrań.