Tajne łamane przez poufne
Dodane przez mendosa dnia 24.08.2007 18:33
Najlepiej będzie, jeżeli zacytuję Cenegę :
"Mamy przyjemność poinformować, że już 14 września w serii wydawniczej Super$eller pojawi się 7 nowych, wyjątkowych gier. Będą to:

(...)
Treść rozszerzona
Najlepiej będzie, jeżeli zacytuję Cenegę :
"Mamy przyjemność poinformować, że już 14 września w serii wydawniczej Super$eller pojawi się 7 nowych, wyjątkowych gier. Będą to:

(...)

Tajne Akta: Tunguska - W grze przygodowej Tajne Akta: Tunguska gracz wcieli się w postać niezwykle atrakcyjnej pani mechanik - Niny Kalenkow, która wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca. Już wkrótce okaże się, że szlak podróży ojca prowadzi wprost do tajemnicy fenomenu Tunguski i ukrytego spisku. Tylko w edycji Super$eller po raz pierwszy będzie można zobaczyć nowe, alternatywne zakończenie przygody opartej na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 1908 roku w mroźnym regionie Tunguski.

(...)

Seria Super$eller to:

-Największe i najlepiej sprzedające się bestsellery z katalogu Cenega Poland
-Super atrakcyjna cena - 49.90 PLN
-Wyczerpujące, drukowane instrukcje oraz wersje elektroniczne w formacie PDF na płycie z grą
-Specjalne, poprawione i uzupełnione, polskie wydania gry z zaimplementowanymi najnowszymi patchami i dodatkami
-Poprawione lokalizacje i ponownie przetestowane polskie wersje - większość gier w polskich wersjach językowych
-W wielu przypadkach polska premiera.
-Super bonus! - specjalne poradniki serwisu GRY-OnLine w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna tajniki swojej ulubionej gry."

Co mnie dziwi? "(...) tylko w edycji Super$eller po raz pierwszy będzie można zobaczyć nowe, alternatywne zakończenie przygody (...)" - pytam się, dlaczego tylko w tej edycji? Co mają zrobić ci, którzy grę zakupili w droższej edycji i dlaczego Cenega nie poszła za przykładem innych wydawców, i nie udostępniła poprawki umożliwiającej obejrzenie owego alternatywnego zakończenia?