Insecticide - wywiad
Dodane przez drozda dnia 12.02.2007 21:24
Crackpot Entertainment, podobnie jak Telltale Games oraz Autumn Moon Productions powstała dzięki ludziom, którzy odeszli z LucasArts. Co najciekawsze panowie z Crackpot Entertainment zapowiedzieli właśnie swoją pierwszą grę! Z tego co wiadomo na chwilę obecną Insecticide będzie połączeniem gry akcji z przygodówką. Rozgrywać się ona będzie ...
Treść rozszerzona
Crackpot Entertainment, podobnie jak Telltale Games oraz Autumn Moon Productions powstała dzięki ludziom, którzy odeszli z LucasArts. Co najciekawsze panowie z Crackpot Entertainment zapowiedzieli właśnie swoją pierwszą grę! Z tego co wiadomo na chwilę obecną Insecticide będzie połączeniem gry akcji z przygodówką. Rozgrywać się ona będzie w świecie, w którym dominującą pozycję przejęły robaki, a ludzie zwani przez nie Hominids żyją w kanałach i tylko od czasu do czasu podejmują bezradne próby odwrócenia sytuacji. Insecticide będzie grą detektywistyczną, w której sterując poczynaniami młodej pani detektyw - Chrys Liszt, oraz jej partnera Roachego Caruthersa wplączemy się w sieć zbrodni oplątującą Troi, miasto zbudowane na resztkach dawnej ludzkiej metropolii.

Więcej informacji tak o grze jak i studiu ją tworzącym znaleźć możecie w wywiadzie przeprowadzonym w serwisie Adventure Gamers. W sieci pojawiła się również oficjalna strona gry: www.insecticidethegame.com. Znajdziecie na niej kilka pierwszych zrzutów z gry, mini teaser oraz kilka pierwszych oficjalnych informacji.