Another World - 15th Anniversary Edition w sprzedaży
Dodane przez drozda dnia 09.02.2007 14:23
Poniżej zamieszczam oficjalną informację prasową od IQP:

"IQ Publishing informuje, że gra Another World - 15th Anniversary Edition jest już dostępna w sprzedaży.

Another World to gra stworzona 15 lat temu przez Erica Chahi. Kiedyś tytuł ten wyznaczył nową ścieżkę w tworzeniu gier komputerowych. Dzisiaj jest to ...
Treść rozszerzona
Poniżej zamieszczam oficjalną informację prasową od IQP:

"IQ Publishing informuje, że gra Another World - 15th Anniversary Edition jest już dostępna w sprzedaży.

Another World to gra stworzona 15 lat temu przez Erica Chahi. Kiedyś tytuł ten wyznaczył nową ścieżkę w tworzeniu gier komputerowych. Dzisiaj jest to już legenda gier action-adventure, którą wielu graczy wspomina z łezką w oku. Another World - 15th Anniversary Edition jest odświeżoną wersją hitu sprzed lat. Poprawie uległa przede wszystkim oprawa graficzna – gracz może wybrać, czy chce korzystać z oryginalnej, czy też wysokiej rozdzielczości. Obróbce została poddana także strona dźwiękowa gry, a smakowitym kąskiem dla każdego gracza jest wyjątkowa ścieżka dźwiękowa wchodząca w skład zestawu.

W Another World gracz wciela się w postać młodego profesora, który w wyniku wypadku, w trakcie eksperymentu, trafia do innego świata. Jest to gra z gatunku przygodówek, bogato wypełniona elementami akcji. Gracz musi wykazać się nie tylko refleksem i umiejętnością szybkiego naciskania spustu, ale także i otwartym umysłem.

Na ekskluzywne wydanie Another World - 15th Anniversary Edition składają się:
- Odświeżona wersja gry – grafika w wysokiej rozdzielczości oraz zremasterowane dźwięki.
- Ścieżka dźwiękowa.
- Pocztówka z autografem Erica Chahi.
- Dokument o powstawaniu gry.
- Prywatne notatki Erica Chahi.

Sugerowana cena detaliczna gry wynosi tylko 29,90 zł. Więcej informacji na temat Another World na oficjalnej stronie kolekcji The Adventure Collection, pod adresem www.tac.iqp.pl."