Dwie duże premiery w listopadzie - Silence oraz Yesterday Origins
Dodane przez Przemo dnia 19.10.2016 21:48
Na premierę Syberii 3 jesteśmy zmuszeni poczekać trochę dłużej, ale listopad zapowiada się niezwykle interesująco za sprawą dwóch innych premier. Niemieckie studio Daedalic Entertainment wraz z firmą cdp.pl zaplanowało na 18 listopada premierę SILENCE - przygodówki rozgrywającej się w uniwersum niezapomnianego The Whispered World. Co najważniejsza, tytuł ten także doczeka się pełnego polskiego tłumaczenia. W role głównych bohaterów wcielą aktorzy Bernard Lewandowski oraz Milena Gąsiorek. Tytuł można zamawiać w przedsprzedaży za cenę 84,99 zł.
Trwa wojna. Podczas nalotu, 16-letni Noah i jego młodsza siostra Renie szukają schronienia w bunkrze. Znajdują tutaj nie tylko kryjówkę przed zabójczym bombardowaniem, ale również rozdroże świata pomiędzy życiem i śmiercią: Silence. Kiedy Renie znika w Silence, Noah jest zmuszony udać się do tego bajecznego, choć groźnego świata, aby ją odnaleźć.


Z kolei 10 listopada na nasz rynek trafi Yesterday Origins, ręcznie rysowana przygodówka stworzona we współpracy Pendulo Studios oraz Microids. Fabularnie gra stanowi bezpośrednią kontynuację wydanego 4 lata temu Yesterday. W sklepie cdp.pl dostępna jest w cenie od 109,99 zł.
Rok 1481. Młody John jest publicznie poniżony i wleczony ulicą. Oskarżony o czary, zostaje uwięziony przez hiszpańską inkwizycję i torturowany. Następnie poddany zostanie transformacji alchemicznej, która sprawi, że stanie się nieśmiertelny. Ale nie wszystko pójdzie zgodnie z jego oczekiwaniami. Oznacza to, że po każdym powrocie do życia John całkowicie zapomina kim jest. 500 lat później, za naszych czasów, John i Paulina poszukują artefaktu koniecznego do odtworzenia rytuału. Podczas swoich dochodzeń stawiają czoła niebezpiecznym nowym bohaterom, którzy chcą ukraść ich tajemnice...