Poznań Game Arena rusza w ten weekend
Dodane przez Przemo dnia 18.10.2016 21:01
Już w ten piątek rusza kolejna edycja największych gamingowych targów w Polsce - Poznań Game Arena. Podczas trzech dni organizatorzy przygotowali dla odwiedzających masę atrakcji. Na 150 stoiskach zostanie przygotowanych 800 stanowisk do grania. Obejrzymy i zagramy m.in. w takie tegoroczne hity jak Gears of War 4, Forza Horizon 3, FIFA 17 czy przedpremierowo Dead Rising 4. W Strefie Niezależnych Twórców Gier młode studia deweloperskie zaprezentują swoje produkcje – w tym przypadku mamy nadzieję na co najmniej kilka ciekawych gier przygodowych.

Na halach MTP w Poznaniu będzie można spotkać także studio IMGN. PRO (horror Kholat), które zapowie dwie nowe produkcje, a także The House of Fables z projektami Wrath of Loki: VR Adventure oraz Eventide 2: Sorcerer’s Mirror (premiera miała miejsce 13 października). Będzie również okazja do obejrzenia finalnej produkcji science-fiction pt. Alice VR.

Wśród wielu atrakcji na pewno można wyróżnić: Tekken Tej Tournament 2016, konkurs Cosplay 2016, Strefa Retro, dwudniowe spotkanie z YouTuberami organizowane pod nazwą Stars4Fans. Jak co roku, nie zabraknie także Game Industry Conference 2016, czyli serii paneli prowadzonych przez ludzi na co dzień związanych z gamingiem oraz programowaniem.

Informacje na temat biletów można znaleźć na stronie: www.ticketpro.pl