Obduction w planie wydawniczym Techlandu
Dodane przez Przemo dnia 26.07.2016 10:23
Fani serii Myst nie mają powodu do narzekania. W ubiegłym tygodniu miała miejsce premiera gry The Eyes of Ara, nieco wcześniej pojawiło się również niezależne Haven Moon, natomiast pod koniec sierpnia do sprzedaży trafi Obduction od Cyan Inc.

Obduction określane jest mianem duchowego następcy Mysta. Tworzone jest przez to samo studio deweloperskie. Tym bardziej cieszy informacja, że firma Techland podjęła temat i zdecydowała się wydać produkcję w naszym kraju w polskiej, kinowej wersji językowej. Cena pudełkowa edycja będzie wynosić 69,90 zł.
Porywająca historia w Obduction rozpoczyna się w momencie, gdy gracz zostaje uprowadzony przez nieznaną mu siłę. Trafia do tajemniczego świata. Gracz, aby poznać jego naturę, będzie musiał rozwiązać szereg zagadek oraz sprostać licznym wyzwaniom. Świat gry z jednej strony może pochwalić się fantastycznymi krajobrazami i niesamowitą, nieziemską architekturą, z drugiej - jest niezwykle realistyczny i przede wszystkim wciągający. Obduction zostało sfinansowane na Kickstarterze, gdzie ponad 22 tysiące graczy wpłaciło na realizację projektu ponad 1,3 miliona dolarów.