Adventure Zone ma 15 lat!
Dodane przez Przemo dnia 01.04.2016 20:45
Złapaliśmy bakcyla na przygodówki wiele lat temu i zapragnęliśmy dzielić się swoimi pasjami wraz z innymi w jednym miejscu. Z nieskrywaną dumą możemy napisać, że miejsce to, wcześniej ukazujące się w postaci e-zina, a od kilku lat jako strona www.Adventure-Zone.info obchodzi w tym roku 15-lecie działalności. Dokładnie 15 lat staramy się przekazywać Wam wszelkiej maści informacje, nowinki i opinie z naszego ulubionego gatunku gier. Najważniejsze jednak, że pomimo upływu czasu nadal sprawia nam to gigantyczną frajdę i z całą pewnością nie zamierzamy przestać tego robić.

Nie ma wątpliwości, że okres nazywany kiedyś zmierzchem gier przygodowych odszedł dawno w zapomnienie. Lista wydanych tytułów z roku na rok jest coraz dłuższa. Na przykład w ubiegłym miesiącu do sprzedaży trafiło co najmniej 15 nowych produkcji, a najbliższe również zapowiadają się optymistycznie. Z wypiekami na twarzy oczekujemy Syberii 3 od Benoita Sokala, Obduction od twórców Mysta czy zakończenia Dreamfall Chapters od Ragnara Tørnquista (nie wspominając już o planowanym The Longest Journey Home).


Urodziny będziemy obchodzić przez kilka miesięcy, co zaowocuje niejedną niespodzianką. Dzisiaj chcieliśmy zachęcić Was do przeczytania dwóch recenzji niezłych przygodówek. Pierwszą z nich zapowiedziano niespełna sześć lat temu, na kilka miesięcy przed naszą “10-tką”. Chodzi oczywiście o produkcję Heaven’s Hope od niemieckiej firmy Mosaic Mask Studio. Na przestrzeni czasu projekt zmieniał się i ewoluował. Jak wypadł ostatecznie - przeczytajcie. Drugim tekstem jest recenzja Deponia Doomsday - czwarta część przygód Rufusa wyproszona przez niemieckich fanów. Testowanie każdej gry Deadalica to sama przyjemność. Oba teksty przygotowala Kami.

Chcieliśmy podziękować wszystkim Czytelnikom za odwiedzanie nas, zamieszczanie komentarzy oraz wszelką inną aktywność. Dzięki wielkie za te lata! Życzymy Wam i sobie, aby przyszłość przyniosła wiele wartościowych przygód, które zapewnią satysfakcję i dostarczą uśmiechu. :)

Redakcja Adventure Zone