Sam & Max Episode 2: Situation: Comedy dostępne
Dodane przez drozda dnia 21.12.2006 00:54
Fani Sama i Maxa mogą już zapoznać się z kolejnym odcinkiem pierwszego sezonu nowej serii. Oczywiście warunkiem jest posiadanie konta w serwisie GameTap oraz chęć wydania kilu dolarów. Przypomnę, że Situation: Comedy jest drugim z sześciu planowanych w pierwszym sezonie odcinków. Tym razem naszym celem będzie uwolnienie zakładników przetrzymywanych w lokalnej stacji telewizyjnej. Jednak zanim zostaniemy wpuszczeni na plan przez gospodarza programu zmuszeni będziemy udowodnić, że jesteśmy wystarczająco sławni. A sposobów na jej zdobycie ...
Treść rozszerzona
Fani Sama i Maxa mogą już zapoznać się z kolejnym odcinkiem pierwszego sezonu nowej serii. Oczywiście warunkiem jest posiadanie konta w serwisie GameTap oraz chęć wydania kilu dolarów. Przypomnę, że Situation: Comedy jest drugim z sześciu planowanych w pierwszym sezonie odcinków. Tym razem naszym celem będzie uwolnienie zakładników przetrzymywanych w lokalnej stacji telewizyjnej. Jednak zanim zostaniemy wpuszczeni na plan przez gospodarza programu zmuszeni będziemy udowodnić, że jesteśmy wystarczająco sławni. A sposobów na jej zdobycie jest kilka - prawdopodobnie dzięki Situation: Comedy poznamy je wszystkie z najzabawniejszej strony.

W chwili obecnej drugi epizod dostępny jest wyłącznie poprzez serwis GameTap, jednakże niedługo powinna pojawić się możliwość jej zakupu również poprzez stronę Telltale Games. W międzyczasie zapraszam na oficjalną stronę drugiego epizodu.