Pomóż Sir Lancelotowi zorganizować największą imprezę w Anglii
Dodane przez Przemo dnia 24.02.2016 20:57
Na temat produkcji Lancelot's Hangover znajdziecie wiele informacji bezpośrednio od autora na naszym forum. Ta ręcznie rysowana przygodówka będąca (zdaniem twórcy) skrzyżowaniem serii Monkey Island z filmem Monty Python i Święty Graal autorstwa trafiła jakiś czas temu na Kickstartera.

Cała gra posiada charakter komedii, co zresztą zdradza już sam zarys fabuły. Gracz wcieli się w postać Lancelota, najseksowniejszego rycerza Okrągłego Stołu. Naszym głównym zadaniem będzie odnalezienie Świętego Graala, następnie... napełnienie go szlachetniejszym trunkiem i zorganizowanie największej imprezy w dziejach Anglii.

Jednak nie ma łatwo. Relikwia ukryta została w niebezpiecznym miejscu, gdzie wszyscy mężczyźni są gejami, a kobiety mają włosy pod pachami – miejscem zwanym Królestwem Francji!

Zbiórka na Kicku ma na celu zebranie 10 tys. euro. Jak dotąd udało się zebrać nieco ponad 4 tys., ale do zakończenia pozostało jeszcze 21 dni. Kopię gry na Steam można dostać wpłacając co najmniej 6 euro. Niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z demem gry. Premiera całości w październiku tego roku.