Konkurs Anna's Quest
Dodane przez Kami dnia 18.02.2016 20:20
Z okazji polskiej premiery Anna's Quest mamy dla was konkurs. Zadanie powiązane jest z recenzją, w której opisałam nostalgię, jaką wywołała u mnie gra. Czas więc wrócić do przeszłości i zmierzyć się z jedną z najstarszych rozgrywek.

Szczegóły w rozwinięciu >


Treść rozszerzona
Z okazji polskiej premiery Anna's Quest mamy dla was konkurs. Zadanie powiązane jest z recenzją, w której opisałam nostalgię, jaką wywołała u mnie gra. Czas więc wrócić do przeszłości i zmierzyć się z jedną z najstarszych rozgrywek.Bierki! Cel jest dość prosty, należy pozbierać 16 rozsypanych patyczków, tak jak robi się to w klasycznej grze. Zaczynając od tych leżących najbardziej z góry, by nie poruszyć pozostałych.


Kliknij, by powiększyć.


Tym razem dość nietypowo, mamy dla was 5 gier, które mogą być w formie klucza na Steam lub wersji pudełkowej - wybór należy do was. Oczywiście obie wersje zawierają polskie tłumaczenie autorstwa IQ Publishing, które jest naszym partnerem w konkursie. Należy jednak pamiętać o tym, iż kod do gry zostanie wysłany od razu po ogłoszeniu wyników, natomiast na otrzymanie wersji pudełkowej trzeba będzie kilka dni poczekać.

W jakiej kolejności należy pozbierać patyczki? Odpowiedź na to pytanie należy przesłać w PW do Kami wraz z informacją o tym, którą wersję gry chcecie otrzymać (klucz czy pudełko). W temacie wiadomości wpiszcie „Konkurs Anna's Quest”. Na odpowiedzi czekamy do 23:59, 23 lutego.

Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders

Reszta screenów w galerii >


                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.