IQ Publishing wydawacą kolejnej gry przygodowej - tym razem sądowego Bohemian Killing
Dodane przez Przemo dnia 16.02.2016 19:18
Polski wydawca IQ Publishing, który szczególnie dba o względy fanów gier przygodowych wziął na warsztat kolejną interesującą produkcję. Na mocy współpracy z niezależnym studiem The Moonwalls na naszym rynku pojawi się narracyjny dramat sądowy o nazwie Bohemian Killing.

Historia rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - w teraźniejszości gracz, oskarżony o morderstwo, znajduje się na sali sądowej. Zapoznaje się z kolejnymi dowodami, wysłuchuje zeznań świadków i pytań sędziego. Każde pytanie uruchamia flashback, drugą płaszczyznę, od której zależą późniejsze zeznania. Znajdując się w odpowiedniej dzielnicy Paryża każda podjęta przez gracza decyzja, czy działanie wpływa na zeznania głównego bohatera - Alfreda Ethona i końcowy wyrok. Chcąc oczyścić się z zarzutów, gracz postawiony będzie przed trudnymi wyborami.
Za produkcję Bohemian Killing odpowiada dwóch utalentowanych twórców - Marcin Makaj oraz kompozytor Marcin Maślanka. Efekt ich pracy poznamy jeszcze w tym kwartale. Kilka zrzutów z gry obejrzycie w naszej galerii.