Na początku 2017 roku zwiedzimy czarującą wyspę Eastshade
Dodane przez dnia 14.02.2016 21:43
Jesteś wędrownym malarzem, całą swoją miłość i pasję odnalazłeś w pięknie otaczającego cię świata, które uchwycasz na płótnie. Tak się składa, że trafiłeś właśnie na urokliwą wyspę Eastshade, gdzie czeka cię wiele miejsc do zwiedzenia, ludzi z którymi będziesz mógł porozmawiać. Każda rozmowa przybliży cię do poznania tego miejsca, sposobu życia mieszkańców oraz panujących obyczajów.

Taki właśnie charakter będzie posiadać Eastshade – pierwszoosobowa gra eksploracyjna z otwartym światem autorstwa Eastshade Studios. Twórcy podkreślają jednak, że nie będzie to typowy „symulator chodzenia”, a pełnowartościowa podróż, w której interakcja z otoczeniem będzie miała kluczowe znaczenie. Zwłaszcza dynamiczne, nieliniowe rozmowy pozwolą nam bliżej poznać sekrety tego miejsca, zawrzeć nowe znajomości oraz wpłynąć na przyszłe wydarzenia.

Środowisko będzie cechować się dużą różnorodnością, co widać na pierwszym zwiastunie oraz galerii zdjęć. Projekt tworzony jest z myślą o komputerach PC oraz konsolach. Premiera na początku 2017 roku.