Zbiórka funduszy na klasyczną przygodówkę Sebastian Frank: The Beer Hall Putsch
Dodane przez Przemo dnia 25.01.2016 23:01
Sebastian Frank: The Beer Hall Putsch to utrzymana w humorystycznym akcencie klasyczna przygodówka point and click, której akcja rozgrywa się w Niemczech zaraz po zakończeniu I Wojny Światowej. Tragiczna sytuacja ekonomiczna państwa wywiera presję na społeczeństwie, co powoduje powstawanie grup o odrębnych przekonaniach politycznych. Coraz większą popularnością cieszy się sam Adolf Hitler, za sprawą radykalnych poglądów. To jest problem dla całej Europy.

Tytułowy Sebastian Frank zna jednak Hitlera nieco bardziej niż inni. Po raz pierwszy spotkał go w 1908 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu, a następnie podczas służby w trakcie globalnej wojny. Bohater tworzy specjalny ruch mający na celu niedopuszczenie Hitlera do władzy.

Autorzy projektu uruchomili kampanię na Indiegogo, której celem jest zebranie 30 tysięcy euro. Warto wspierać – zwłaszcza, że obiecano także polską wersję kinową. Jeżeli nie jesteście zdecydowani, to możecie zapoznać się z demówką dostępną na Windowsa, Maca oraz Linuxa.