Aviary Attorney w sprzedaży na Steamie
Dodane przez Przemo dnia 23.12.2015 09:45
Rok 1848. Paryż znajduje się na krawędzi kolejnej rewolucji. Więzienia przepełnione są mniej lub bardziej winnymi obywatelami. Pośród całego chaosu na straży stoi tylko jeden człowiek… a dokładniej ptak.

Mniej więcej w taki sposób studio Sketchy Logic opisuje swoją nową grę Aviary Attorney, która zadebiutowała wczoraj na Steamie. Przygodówka o prawniczym klimacie nawiązuje skojarzenia z popularną serią Phoenix Wright. Gracz wciela się w postać Jayjaya Falcona - drapieżnego ptaka o dobrym sercu, ale wątpliwej wiedzy prawniczej. Wraz ze swoim uczniem Sparrowsonem poprowadzi on kilka spraw mających na celu udowodnienia winy i zadbanie o odpowiedni wymiar sprawiedliwości.

W Aviary Attorney ludzi zastąpiono zwierzętami, a świat gry zaprezentowano w charakterystycznym dla tamtego okresu stylu. Cała historia została podzielona na cztery rozdziały, w trakcie których odwiedzimy znane miejsca, jak katedrę Notre Dame. Oprawa graficzna stylizowano na twórczości karykaturzysty JJ Grandville’a, a od strony muzycznej wykorzystano utwory legendarnego kompozytora epoki romantycznej Camille'a Saint-Saënsa. Gra dostępne jest na Steamie w cenie 12,74€ (promocja -15% do 4 stycznia).