Polska wersja Dead Synchronicity już dostępna
Dodane przez Przemo dnia 21.08.2015 07:20
Dead Synchronicity to na pewno jedna z lepszych produkcji przygodówkowych wydanych w tym roku. Od wczoraj, dzięki wydawnictwu Techland, możecie grać w nią także w języku polskim. Tytuł dostępny jest w cenie 59,99 zł (wersja fizyczna, wymagana aktywacja poprzez Steama) do nabycie między innymi w sklepie boxoffstore.pl.

Akcja Dead Synchronicity rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, prezentując ponurą wizję rzeczywistości, w której ludzkość stoi o krok od zagłady. Gracz wciela się w postać Michaela -człowieka bez przeszłości, który aby odzyskać swoją tożsamość, musi odkryć prawdę o tym, co doprowadziło ludzkość na skraj przepaści.

Atmosfera dystopii i mroczna wizja przyszłości, pełnej bezwzględnych ludzi, obozów śmierci i zagłady, zostały podane w komiksowej oprawie, utrzymanej w unikalnym, ekspresjonistycznym stylu - z postaciami o ostrych, geometrycznych kształtach. Oprawę domyka ścieżka dźwiękowa autorstwa niezależnej grupy Kovalski, zapewniając wspaniałą immersję tego świata i dojrzałego tematu.
Recenzję Dead Synchronicity przeczytacie na łamach naszego serwisu.