Humorystyczna przygodówka Randal's Monday trafiła do sprzedaży
Dodane przez Przemo dnia 14.11.2014 23:34
Ubiegła środa zaowocowała premierą humorystycznej przygodówki Randal’s Monday stworzonej przez Nexus Game Studios oraz wydanej przez firmę Daedalic Entertainment. To ręcznie rysowana produkcja typu point and click zawierająca wiele odniesień do różnych dziedzin popkultury.

Fabuła gry skupia się wokół pewnego pierścienia - jak się szybko okazuje - przeklętego. Wcielamy się w postać Randala Hicksa, którego w kilku słowach można określić jako kleptomana, socjopatę, a przede wszystkim złego przyjaciela. Historia rozpoczyna się w niedzielny wieczór, kiedy to bohater opija zaręczyny kumpla. Następnego dnia odkrywa, że w jego portfelu znajduje się pierścionek zaręczynowy. Bohater musi stanąć na wysokości zadania i naprawić wszystkie krzywdy, które wyrządziła ta błyskotka.

Randal’s Monday można nabyć drogą dystrybucji cyfrowej - póki co, bez polskiej wersji językowej. Gra dostępna jest w serwisach gog.com oraz Steam, ale można ją również nabywać przez polskie sklepy internetowe, np. www.boxoffstore.pl (51,99 zł) lub www.cdp.pl (promocja -21%, cena 44,99 zł). Poniżej obejrzycie zwiastun opublikowany z okazji premiery.