Czekacie na Black Mirror 4? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra powstanie
Dodane przez Przemo dnia 20.10.2014 17:48
Nasz czytelnik Bartek Listewnik, który nie tak dawno temu rozgryzł sprawę spolszczenia do Dreamfall Chapters, tym razem skupił swoją uwagę na przypuszczalnej kontynuacji serii Black Mirror. Przypominamy, że w kwietniu firma Nordic Games podała informację o nabyciu praw do przygodówek opowiadających historię rodu Gordonów. Wtedy nie była jeszcze pewna czy zamierza ją wykorzystać do stworzenia kolejnych części. Czy coś się zmieniło od tamtego czasu? Przeczytajcie jaką odpowiedź dostał Bartek od zarządu firmy:
(...) we are talking at the moment to various parties about it. Chances are very, very high, that you will see a BM4 in future (first story drafts and concepts exist already). But at this stage, it is too early to say "when". (...)

(...) w tej chwili rozważamy różne możliwości. Szanse na to, że ujrzysz BM4 w przyszłości są bardzo duże (pierwszy zarys fabuły oraz koncepcje już istnieją). Jednak na tym etapie jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć „kiedy”. (...)

Zapewne tak samo jak Wy, bardzo liczę na powstanie Black Mirror IV. Jak dotąd powstały trzy części stworzone przez czeską firmę Future Games (BM1) oraz niemieckie Cranberry Production (BM2 i BM3).