WIA Parker tworzy spolszczenie do The Legend of Kyrandia: Book One
Dodane przez Przemo dnia 23.06.2014 20:54
Dzisiaj poznaliśmy kolejny tytuł, który w najbliższym czasie doczeka się polskiej lokalizacji dzięki grupie WIA Parker. Będzie to pierwsza część trylogii The Legend of Kyrandia - produkcji fantasy wydanej w 1992 roku przez Westwood Studios.

Obawiacie się problemów z uruchomieniem tej wiekowej gry? Niepotrzebnie, The Legend of Kyrandia: Book One można nabyć na platformie gog.com w wersji przystosowanej do odpalenia na najnowszych systemach operacyjnych Microsoftu. Trwa właśnie promocja, dzięki której tytuł zakupicie o połowę taniej - w cenie 2,99$. Na samą lokalizację nie powinniśmy czekać zbyt długo, przetłumaczono już wszystkie teksty i obecnie trwa korekta.

Wiele lat temu nadworny błazen - Malcolm - zabił królewską parę Kyrandii. Ukradł także Kyrajnot - potężne źródło magii. Nadworni magicy zdołali go uwięzić, jednak błazen uciekł i postanowił zemścić się na Kyrandii niszcząc ją. Wcielamy się w Brandona, osieroconego wnuka Kallaka, którego Malcolm zamienia w kamień. Przed tym Kallak wysyła list do Brandona, kierując go do osób, które mogą pomóc w powstrzymaniu Malcolma.