Shadowgate już latem
Dodane przez Kami dnia 15.05.2014 19:16
Shadowgate przeszło daleką drogę od oryginału z 1987 roku. Latem będziecie mogli powrócić do zamczyska i poznać re-imaginację tej klasycznej przygodówki.

Dostępny jest już pre-order na stronie producenta z 25% zniżką. Grę dostaniecie już od 14.99 $. Płacąc trochę więcej otrzymacie dostęp do ekskluzywnych dodatków, m.in.: tapety na pulpit, kalendarz, soundtrack, artbook, mapa świata, a nawet wcześniejszy dostęp (szczegółowa rozpiska dostępna w rozwinięciu).


Treść rozszerzona
Shadowgate przeszło daleką drogę od oryginału z 1987 roku. Latem będziecie mogli powrócić do zamczyska i poznać re-imaginację tej klasycznej przygodówki.

Dostępny jest już pre-order na stronie producenta z 25% zniżką. Grę dostaniecie już od 14.99 $. Płacąc trochę więcej otrzymacie dostęp do ekskluzywnych dodatków, m.in.: tapety na pulpit, kalendarz, soundtrack, artbook, mapa świata, a nawet wcześniejszy dostęp.

Oryginalnie sfinansowana na Kickstarterze, gra spełnia wymagania monitorów 4K i będzie dostępna na PC, Mac, iOS i tabletach Android.
Reszta screenów dostępna w galerii.

O fabule Shadowgate pisał trochę Przemo w newsie Ostatnio na Kickstarterze (Devil's Cove, Homestuck, Shadowgate), co teraz zacytuję, ponieważ jest tam użyte słowo "padół":
(...) remake stworzonej w latach 80-tych przygodówki fantasty, wzbogaconej o nowe (jak się wyrażają twórcy – epickie) elementy. Akcja produkcji rozgrywa się w zamku zamieszkiwanym przez pewnego czarnoksiężnika, którego jedynym celem jest wezwanie złego demona i zyskanie kontroli nad tym padołem. Zadaniem gracza jest wypełnienie pradawnej przepowiedni, zwiedzenie różnych komnat zamku oraz zebranie starożytnych artefaktów.