Podrap psa po brzuchu w nowej produkcji 2D Ubisoftu
Dodane przez Kami dnia 08.05.2014 18:30
Ubisoft jest znany w polskim świecie przygodówek jako ta firma, która wypuściła Testament Sherlocka Holmesa bez zmiłuj za 79,90 zł. Ale! Spółka ma wiele oddziałów i jeden z nich szykuje coś dla nas - puzzle adventure.

Valiant Hearts: The Great War jest w trakcie produkcji w Ubisoft Montpellier. Studio odpowiedzialne jest za takie gry jak Beyond Good & Evil, Rayman Origins oraz Rayman Legends. Powstająca na silniku UbiArt (Child of Light oraz wspomniane już dwa Raymany) produkcja 2D osadzona jest w czasie Pierwszej Wojny Światowej.

Inspirowana listami z tamtego okresu fabuła opowiada o czterech nieznajomych, którzy przypadkiem pomogą niemieckiemu żołnierzowi odnaleźć jego ukochaną. O ile przeżyją w okopach i pójdą śladem za pewnym psem (grając na PS4 możecie go pogłaskać po brzuchu przy pomocy panelu dotykowego na kontrolerze). Każda postać posiada unikalne zdolności, które jednym pozwolą przetrwać, innym nie.

Premiera zapowiedziana jest na 25 czerwca. Gra ma być dostępna na PC, PS4, Xbox One, PS3 oraz Xbox 360 za 11,99 funtów w Europie i 14,99 $ w Ameryce Północnej. Nowy trailer z polskimi napisami poniżej: