Klasyczna przygodówka Inspire Me na Kickstarterze
Dodane przez Przemo dnia 23.04.2014 20:04
Wiosna zawitała nie tylko za oknem, ale także na Kickstarterze. W ostatnim czasie mogliście przeczytać na AZ o kilku interesujących projektach. Kolejnym jest ręcznie rysowana przygodówka od argentyńskiego studia Blyts, które zaoferuje nam podróż w czasie do przełomowych dla nauki i sztuki wydarzeń. Produkcja będzie posiadała charakter komediowy oraz edukacyjny.

Jest rok 2047. W psotliwe łapska małego Kelvina dostaje się wehikuł czasu, co powoduje katastrofalne zmiany w przeszłości. Teraz bohater musi cofnąć się w czasie i naprowadzić wydarzenia na właściwy tor. Poprzez kampanię autorzy starają się uzbierać 20 tysięcy dolarów, co pozwoli stworzyć trzy rozdziały przygodówki. Jeżeli natomiast chcielibyśmy kolejne - suma musi przekroczyć kolejne progi. W każdym z rozdziałów napotkamy takie postaci jak Szekspir, Nikola Tesla czy Einsteina.

Zbiórka kończy się 20 maja. Jeżeli planowana kwota zostanie zebrana, gra trafi na PC, Maki, Linuxy, Androidy i iOS pod koniec 2014. Na daną chwilę licznik wskazuje niecałe 800 dolarów. Produkcja walczy także o zielone światło na Steamie.