Manuskrypt Powraca!
Dodane przez mendosa dnia 14.11.2006 17:33
Dobra nowina dla tych, którzy dotąd nie zdążyli się zapoznać z gierką Sekrety Leonarda Da Vinci: Zakazany Manuskrypt, i dla osób, które czekały na potanienie gier z serii Adventure Games Collection! Najlepiej będzie, gdy zacytuję tu informację od przedstawiciela prasowego IQP ... (aby czytać dalej, kliknij ... czytaj więcej :) )
Treść rozszerzona
Dobra nowina dla tych, którzy dotąd nie zdążyli się zapoznać z gierką Sekrety Leonarda Da Vinci: Zakazany Manuskrypt, i dla osób, które czekały na potanienie gier z serii Adventure Games Collection! Najlepiej będzie, gdy zacytuję tu informację od przedstawiciela prasowego IQP :

"Jeszcze w tym tygodniu ponownie do sprzedaży trafi gra "The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt". Zostanie ona wydana w serii The Adventure Classics, w rewelacyjnej cenie 29,90 zł.

"The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt" jest pierwszą grą przygodową opowiadająca o życiu i pracy Leonarda Da Vinci. Zadaniem gracza jest odszukać zaginiony manuskrypt. Akcja rozgrywa się w ostatniej rezydencji mistrza, Manoir du Cloux. Gra została podzielona na kilkanaście rozdziałów, sama fabuła zaś powstała we współpracy z ekspertami, w tym między innymi z opiekunami Chateau du Clos Luce. „The Secrets of Da Vinci” oferuje nieliniową fabułę i aż 4 zakończenia. Największym atutem gry jest możliwość zobaczenia, zbadania i użycia wielu wynalazków mistrza Leonarda.

W serii The Adventure Classics znalazły się także inne tytuły, wydane wcześniej w kolekcji The Adventure Collection. Są to "Agatha Christie: I nie było już nikogo", "Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini", "Journey to the Moon: Podróż na Księżyc", "Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę". Wszystkie gry w niskiej cenie 29,90 zł."