Konkurs 3 x The Night of the Rabbit
Dodane przez Jeziu5 dnia 11.04.2014 18:35
Minęło już kilkanaście dni od pierwszego dnia wiosny. Przyroda budzi się na powrót do życia, dni stają się coraz dłuższe, a na niebie coraz częściej jest słoneczne i bezchmurne. Dla tych którzy chcieliby uświetnić sobie ten czas próbując swoich sił w tradycyjnej przygodówce mamy świetną wiadomość – wraz z serwisem Playshop.pl ruszamy dzisiaj z konkursem w którym do wygrania są 3 kody pozwalające na pobranie The Night of The Rabbit. Co trzeba zrobić by je zdobyć - wystarczy wyciągnąć królika z kapelusza. Zainteresowani?

Więcej informacji w rozwinięciu >>


Treść rozszerzona
Minęło już kilkanaście dni od pierwszego dnia wiosny. Przyroda budzi się na powrót do życia, dni stają się coraz dłuższe, a na niebie coraz częściej jest słoneczne i bezchmurne. Dla tych którzy chcieliby uświetnić sobie ten czas próbując swoich sił w tradycyjnej przygodówce mamy świetną wiadomość – wraz z serwisem Playshop.pl ruszamy dzisiaj z konkursem w którym do wygrania są 3 kody pozwalające na pobranie The Night of The Rabbit. Co trzeba zrobić by je zdobyć – wystarczy wyciągnąć królika z kapelusza...

Pytanie tylko jakiego królika z jakiego kapelusza? Oto nasza zagadka dla was: Magik-amator posiada 6 kapeluszy w kolorach: biały, błękitny, czarny, czerwony, granatowy i szary. Posiada też 6 królików – część z nich jest biała, cześć czarna; część ma krótkie, a część długie uszy. Waszym zadaniem jest zidentifikowanie jaki królik (jakiej maści i jakiej długości uszu) znajduje się w każdym kapeluszu. Oto kilka niezbędnych informacji:

  1. W kapeluszach znajduję się taka sama ilość królików czarnych i białych.
  2. Długość uszu królika w czerwonym kapeluszu, jest taka sama jak królika w szarym kapeluszu.
  3. W czerwonym kapeluszu nie ma białego królika.
  4. Żaden królik nie ma takiego samego koloru jak kapelusz w którym się znajduje.
  5. Tylko jeden biały królik ma długie uszy. Taki królik nie znajduje się ani w czarnym, ani w granatowym kapeluszu.
  6. Królik z długimi uszami znajduje się w błękitnym i białym kapeluszu.
  7. W kapeluszach znajduję się taka sama ilość królików krótko- i długouchych.


Listę kapeluszy i królików należy wysłać w prywatnej wiadomości do użytkownika Jeziu5. Jako tytuł wiadomości podajecie "Króliki". Zabawa trwa do godziny 23:59, 19 kwietnia.

                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.