Bohaterowie gier przygodowych (i nie tylko) w świątecznej oprawie [AKTUALIZACJA]
Dodane przez Przemo dnia 24.12.2013 16:21
Tradycji musi stać się zadość, dlatego jak co roku prezentujemy Wam zestaw kartek świątecznych z życzeniami udostępnianych przez przedstawicieli branży gier, dając nam do zrozumienia, że pamiętają o nas nie tylko w czasie premier swoich produkcji. Co takiego tym razem przygotowali? Zobaczcie sami i napiszcie w komentarzu, która podoba Wam się najbardziej. Galerię kartek znajdziecie w rozwinięciu.


Treść rozszerzona
Tradycji musi stać się za dość, dlatego jak co roku prezentujemy Wam zestaw kartek świątecznych z życzeniami udostępnianych Graczom, dając do zrozumienia, że pamiętają o nas nie tylko w czasie premier swoich produkcji. Co takiego tym razem przygotowali? Zobaczcie sami i napiszcie w komentarzu, która podoba Wam się najbardziej.


Pinkerton Road (Gabriel Knight: 20th Anniversary Edition, Moebius)


Shiver Games (Lucius)


Artifex Mundi i Nimbi Studios (Deadlings)


Aidem Media (Reksio, City of Secrets)


Zojoi (Shadowgate)Revolution Software (Broken Sword: The Serpent's Curse)Red Thread Games (Dreamfall Chapters, Draugen)Screen 7 i Harvester Games (The Cat Lady)Laney Berry (The St. Christopher's School Lockdown)IQ Publishing


Trilobyte Games (The 7th Guest 3)Cenega PolandFrogwares (gry z serii Sherlock Holmes)David Logan (Whispering Willow)Artifex Mundi (Nightmares from the Deep, Grim Legends i inne)
Daedalic Entertainment (Deponia, The Night of The Rabbit, The Dark Eye i inne)
Matt Gilgenbach (Neverending Nightmares)Krillbite Studio (Among the Sleep)Phoenix Online Studios (Cognition, Moebius, The Silver Lining)Poznań Game Arena
Corey Cole (Hero-U)


AKTUALIZACJA [25.12.2013, 10:20]


Artifex Mundi i Nimbi Studios(Deadlings)


Artifex Mundi


Wadjet Eye Games


KING Art Games (The Book of Unwritten Tales, The Raven)


Artifex Mundi i Nimbi Studios(Deadlings)


Na zakończenie coś od fanów gry Jack Orlando: A Cinematic Adventure