Konkurs Mikołajkowy - 3 x Lilly Looking Through
Dodane przez Jeziu5 dnia 01.12.2013 20:49
Pomimo coraz mniejszych temperatur za oknami i pogodzie sprzyjającej głównie długim drzemkom zapraszamy wszystkich chętnych do zmierzenia się z naszym kolejnym wyzwaniem. Adventure Zone wraz z Geeta Games organizuje mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania są 3 kody Steam na przygodówkę Lilly Looking Through.

Więcej informacji w rozwinięciu >>


Treść rozszerzona
Pomimo coraz mniejszych temperatur za oknami i pogodzie sprzyjającej głównie długim drzemkom zapraszamy wszystkich chętnych do zmierzenia się z naszym kolejnym wyzwaniem. Adventure Zone wraz z Geeta Games organizuje mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania są 3 kody Steam na przygodówkę Lilly Looking Through. Szczegóły poniżej:Po długich negocjacjach udało nam się wynająć na tydzień jaskinię Alibaby i 40 rozbójników. Oczywiście pozostawienia hasła SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ byłoby trochę zbyt proste - dlatego też wyposażyliśmy jaskinię w zupełnie nowy system zabezpieczeń.

Pod linkiem konkursowym znajdziecie dwie wagi oraz 8 różnych odważników. Wasze zadanie to rozłożenie ich na szalkach w taki sposób, by po obu stronach każdej wagi znajdował się dokładnie taki sam ciężar. Będzie on inny dla każdej z wag. Musicie użyć wszystkich odważników. Po wejściu do jaskani odkryjecie tajemne i starożytne hasło.

Wejście do jaskiniHasło zagadki należy wysłać w prywatnej wiadomości do użytkownika Jeziu5. Jako tytuł wiadomości podajecie po prostu "Mikołajki". Zabawa trwa do godziny 22:00, 8 grudnia.


                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.