Jason the Greek próbuje sił na Kickstarterze
Dodane przez Przemo dnia 29.11.2013 22:47
Pomimo zbliżającej się zimy, na Kickstarterze atmosfera cały czas gorąca za sprawą kolejnych projektów. Jednym z nich jest Jason the Greek tworzony przez studio DreamFever Ltd. Niezależny autor z angielskiego Surrey pracuje nad ręcznie rysowaną produkcją opartą na mitycznych przygodach Jazona i Argonautów udających się w wyprawę po Złote Runo.

W grze wcielimy się w postać uwodzicielskiego Jasona - kapitana statku Argo, który w wyniku zderzenia okrętu z dużą falą wypada za burtę i ląduje na niezamieszkałej wyspie. Naszym zadaniem jest oczywiście zwiedzić te miejsce i pomóc bohaterowi powrócić na statek do swojej załogi, aby móc kontynuować przygodę.

Kampania przewiduje zebranie pieniędzy na pierwszy z trzech zaplanowanych rozdziałów, którego tytuł brzmi The Ladies of Lemons. Na półmetku zbiórki licznik wskazuje sumę niespełna 3 500 funtów z planowanych 10 tysięcy. Do końca pozostało jeszcze 15 dni, a wszyscy zainteresowani mogą otrzymać swoją kopię gry w okolicach połowy przyszłego roku po wpłaceniu co najmniej 4 funtów. Poniżej pierwszy gameplay produkcji.