Broken Sword: The Serpent's Curse podzielony na dwa epizody. Premiera pierwszego w przyszłym miesiącu
Dodane przez Przemo dnia 06.11.2013 20:51
Jeżeli czekaliście na ogłoszenie konkretnej daty premiery kolejnych przygód George'a Stobbarta oraz Nico Collard w Broken Sword: The Serpent's Curse, to mamy dla was dobrą i złą nowinę. Dobra to taka, że premiera została zaplanowana na 4 grudnia tego roku. Zła natomiast, iż produkcja zostanie podzielona na dwa epizody. Drugi z nich ukaże się w styczniu.

Studio Revolution Software obiecuje, że każdy odcinek będzie stanowił pełnowymiarową grę, co było możliwe dzięki Kickstarterowej kampanii przeprowadzonej w II połowie ubiegłego roku. Wszyscy, którzy wpłacili kwotę od 15 dolarów wzwyż otrzymają dostęp do obu epizodów dokładnie w dniu swoich premier. Pozostali będą mogli zakupić przygodówkę na Steamie, gog.com oraz innych serwisach zajmujących się cyfrową dystrybucją. Cena jednego epizodu wyniesie 9,99 funtów lub 14,99 funtów przy zakupie obu jednocześnie.

Powyższe informacje dotyczą wersji na systemy Windows/Mac/Linux. Premiera na Androidy oraz iOS nie została jeszcze potwierdzona. W oczekiwaniu na grę zachęcamy do odświeżenia sobie naszej zapowiedzi.

BS5