Konkurs - 3 x Face Noir
Dodane przez Jeziu5 dnia 02.11.2013 19:48
Chociaż pogoda za oknem uspokaja i usypia, to Adventure Zone nie zwalnia tempa i chwilę po zakończeniu poprzedniego konkursu już organizuje kolejny! Wszystkich mających ochotę zagrać w przygodówkę z dreszczykiem Face Noir zapraszamy do zabawy organizowanej wraz z Phoenix Online Studios.

Więcej w rozwinięciu >>


Treść rozszerzona
Chociaż pogoda za oknem uspokaja i usypia, to Adventure Zone nie zwalnia tempa i chwilę po zakończeniu poprzedniego konkursu już organizuje kolejny! Wszystkich mających ochotę zagrać w przygodówkę z dreszczykiem Face Noir zapraszamy do zabawy organizowanej wraz z Phoenix Online Studios.Kolejna misja agenci!

Tym razem możecie przechwycić jeden z trzech kodów Steam do przygodówki Face Noir z tajnego bunkra Phoenix Online Studios. Poniżej znajdziecie przekierowanie do tylnego wyjścia z bunkra, które zamknięte jest na bardzo specyficzny zamek.

www.adventure-zone.info/konkursWaszym celem jest zapalenie 7 żarówek przy pomocy 4 przełączników. Każdy włącza/wyłącza inne żarówki, więc musicie odnaleźć właściwą kombinację. Po zaświeceniu wszystkich otrzymacie tajny kod, który należy wysłać do jezia5 w centrali (temat "Bunkier" ). Centrala będzie czekać na kontakt do 20:00 w sobotę 9 listopada.

Powodzenia!
                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.