Twórcy The Realm planują nieformalną zbiórkę pieniędzy na stworzenie wersji demonstracyjnej dla wydawców
Dodane przez dnia 13.10.2013 19:45
Od zakończenia niefortunnej kampanii dotyczącej projektu The Realm minęło już kilka miesięcy. Twórcy przepraszają za swoje milczenie i argumentują ją potrzebą złapania głębszego oddechu oraz przeanalizowaniem obecnej sytuacji.

Przez ten cały czas otrzymywali jednak sporo ofert od osób, które zadeklarowały chęć wsparcia finansowo procesu tworzenia wersji demonstracyjnej gry. Jej brak skutecznie wiążę ręce twórcom i stopuje wszystkie próby pozyskania inwestorów oraz potencjalnych wydawców zainteresowanych tym projektem.

W związku z powyższym w planach jest uruchomienie nieformalnej zbiórki, najprawdopodobniej za pośrednictwem systemu PayPal, którego celem jest stworzenie rdzenia gry zawierającego od jednego do trzech poziomów.

To wszystko jednak plany na przyszłość, a w danej chwili autorzy prowadzą rozeznanie czy powyższy pomysł ma sens. Dlatego uruchomili krótką ankietę, do wypełnienia której serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych temat. Dostępna jest na stronie surveymonkey.com.