Konkurs - 7 x Jack Keane 2
Dodane przez Jeziu5 dnia 08.09.2013 17:26
Skończyły się już wakacje, minął pierwszy tydzień szkoły... Dla wszystkich osób, które wciąż szukają sposobu na rozruszanie szarych komórek mamy świetną wiadomość. Wraz z serwisem GOG.com organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest 7 kodów upoważniających do darmowego pobrania przygodówki Jack Keane 2. Jakie wyzwanie przygotowaliśmy dla was tym razem?

Więcej w rozwinięciu >>


Treść rozszerzona
Skończyły się już wakacje, minął pierwszy tydzień szkoły... Dla wszystkich osób, które wciąż szukają sposobu na rozruszanie szarych komórek mamy świetną wiadomość. Wraz z serwisem GOG.com organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest 7 kodów upoważniających do darmowego pobrania przygodówki Jack Keane 2.

Aby wygrać, wystarczy tylko rozwiązać naszą najnowszą zagadkę logiczną.


Miesiąc temu odbył się kolejny Zjazd Redakcji Adventure Zone. Obecni byli: Abraham, crouschynca, Evillady, Kami, Przemo, Toddziak. Podczas spotkania każda osoba piła jeden z napojów: Cola, Drink, Piwo, Sok, Wino, Woda. Po udanym spotkaniu cała redakcja udała się do pobliskiego hotelu i zamieszkała w 6 leżących obok siebie pokojach (1,2,3,4,5,6). Następnego dnia każdy z redaktorów w inny sposób wrócił do domu (Autokar, Jacht, Pociąg, Samolot, Samochód, Rower). Korzystając ze wskazówek należy odgadnąć kto gdzie spał, co pił oraz jak wrócił.

Oto informacje:
- Abraham nie mieszkał w pokoju numer 3. Skorzystał z autokaru.
- Kami mieszkała obok osoby płynącej jachtem.
- Abe i Toddziak mieszkali obok siebie. Jedno z nich wracało rowerem.
- Crouschynca wróciła autem i nie pije coli. Osoba mieszkająca obok niej wróciła rowerem.
- Osoba, która piła drinka leciała samolotem.
- Przemo mieszkał w pokoju 1. Nie mieszkał obok Evillady.
- Crouschynca piła napój bezalkoholowy. Mieszkała albo na końcu albo na początku korytarza
- Evillady piła piwo. Mieszkała pomiędzy osobą wracającą samolotem i osobą pijącą Coca-Colę. Żadną z tych osób nie była Toddziak.
- Żadna z dziewczyn nie wracała pociągiem.
- Osobą pijącą wodę był Przemo.


Rozwiązanie zagadki należy wysłać w prywatnej wiadomości do użytkownika Jeziu5. Jako tytuł wiadomości podajecie po prostu "Konkurs". Zabawa trwa do godziny 20:00, 16 września.

Przykładowe obrazki
Przejdź do pełnej galerii >>

                   

Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.