Gry "Made in Poland" za co łaska w bundlu GamesRage
Dodane przez Przemo dnia 10.08.2013 00:18
Jeszcze przez niespełna 14 godzin możecie skorzystać z akcji organizowanej pod nazwą GamesRage, stanowiącej polskie odniesienie do popularnego Humble Bundle. Wpłacając dowolną kwotę otrzymamy dostęp do co najmniej czterech produkcji stworzonych w naszym kraju. Są to King Arthur's Gold, The Few, OddPlanet oraz dobrze znana czytelnikom Adventure Zone produkcja Nightmares From The Deep stworzona przez studio Artifex Mundi. Wpłacając kwotę powyżej 2,39$ odblokujemy możliwość pobrania Cinders (należącej do gatunku interactive novel), zaś powyżej 4,78$ - dostęp do Magi oraz Hospital Haste.

Inicjatywy typu bundle mają to do siebie, że można wspomóc konkretną organizacją charytatywną. W tym przypadku jest nią Fundacja Nowoczesna Polska, której cel stanowi rozwijanie w naszym kraju świadomości nowoczesnej edukacji u dzieci i dorosłych.


Zachęcamy do odwiedzenia naszego wątku na forum pt. Ceny grzechu warte, gdzie na bieżąco informujemy o najgorętszych promocjach oraz korzystnych ofertach dotyczących gier przygodowych.