Konkurs - 5 x To the Moon
Dodane przez Jeziu5 dnia 15.03.2013 18:57
W ostatnim czasie na terenie naszego kraju Techland wydał niezależną grę przygodową To the Moon, której fabuła doceniona została przez graczy oraz krytykę (również w naszym serwisie). Produkcja opowiada o umierającym staruszku Johnnym, którego marzeniem jest wyprawa na Księżyc. Jeśli chcielibyście spełnić życzenie mężczyzny to zachęcamy do udziału w naszym konkursie - do rozdania mamy pięć egzemplarzy gry To the Moon w polskiej wersji językowej.Więcej w rozwinięciu >>


Treść rozszerzona
W ostatnim czasie na terenie naszego kraju Techland wydał niezależną grę przygodową To the Moon, której fabuła doceniona została przez graczy oraz krytykę (również w naszym serwisie). Produkcja opowiada o umierającym staruszku Johnnym, którego marzeniem jest wyprawa na Księżyc. Jeśli chcielibyście spełnić życzenie mężczyzny to zachęcamy do udziału w naszym konkursie. Oto, co tym razem trzeba zrobić, by wygrać.Przygotowaliśmy dla was rebus. Jego rozwiązanie powinno naprowadzić na trop szyfru, którym zakodowaliśmy słowa poniżej. Każde trzy wyrazy charakteryzują jedną z głównych postaci gier przygodowych. Waszym zadaniem jest przysłanie nam dwóch poprawnych nazwisk.

Uwaga - do szyfrowania użyliśmy polskiego alfabetu !!!Osoba 1:
UYCYGM
MRDLGYC
GMUŚGTŻOGÓYŻ

Osoba 2:
ÓCALWEL
YŻDGY
BRŃÓLGTA

Rozwiązanie należy wysłać na adres:

jeziu5[at]adventure-zone.info


W temacie maila podajcie nick z Adventure Zone pod jakim jesteście zarejestrowani, a w treści adres do ewentualnej wysyłki. Konkurs trwa do godziny 20:00, 23 marca.

PRZYKŁADOWE OBRAZKIPrzejdź do pełnej galerii >>Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.