Bohaterowie gier przygodowych w świątecznej oprawie
Dodane przez Przemo dnia 24.12.2012 10:30
Święta to doskonała okazja do podlizania się producentów gier i podziękowanie graczom za zakup ich produktów w ostatnich miesiącach. Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz otrzymaliśmy wspaniałe życzenia okraszone postaciami z przygodówek w niecodziennej, świątecznej oprawie. Zapraszam do rozwinięcia nowinki.

Treść rozszerzona
Święta to doskonała okazja do podlizania się producentów gier i podziękowanie graczom za zakup ich produktów w ostatnich miesiącach. Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz otrzymaliśmy wspaniałe życzenia okraszone postaciami z przygodówek w niecodziennej, świątecznej oprawie.
Erica Reed spogląda w szklaną kulę, w której widzi bohaterów gier Phoenix Online Studios.Wesołych Świat przygodówkowiczom życzy Jane Jensen oraz jej nowe studio Pinkerton Road.Wielu wymarzonych prezentów, również tych smakowitych życzą twórcy Jack Keane'a 2 (Deck13).Tym razem Sherlock Holmes oraz Watson zajęli się zbadaniem sprawy worka bez dna Świętego Mikołaja.Świąteczna atmosfera zapanowała nawet w domu demonicznego Luciusa. Znajdź 10 różnic! :)Larry Laffer wyrusza właśnie na podryw pomocnic Świętgo Mikołaja. :)Widać polskiej firmie Artifex Mundi zeszłoroczne prezenty nie przypadły do gustu. :)Captain Santa Claus gotowy do spełnienia swojego corocznego zadania.Kilka słów od Charlesa Cecila z Revolution Software. Kliknij na obrazek, aby przejść do strony z filmem.Na koniec kilka grafik od Daedalic Entertainment. Na pierwszej Rufus i Goal, wspomagani przez królika Harvey'a próbują dostarczyć kilka prezentów.Bohaterowie produkcji Daedalicu jako obywatele różnych państw.


Męska część bohaterów przygodówek niemieckiego studia....a także płeć piękna. :)Rufus w trakcie pisania listu do Mikołaja.Trudności nie opuszczają naszych bohaterów także w Wigilię. Znajdź 10 różnic.Pakowanie ostatnich prezentów nadal trwa.Choinka w zimowej aurze oraz oprawie graficznej znanej z przygodówki The Dark Eye: Klątwa Wron.Na zakończenie świąteczny utwór opublikowany na stronie internetowej Phoenix Online Studios, zatytułowany Merry Little Christmas Sylver.


AKTUALIZACJA

Pojawiło się jeszcze trochę życzeń. ;)