Louisiana Adventure już w sprzedaży
Dodane przez Przemo dnia 18.11.2012 12:44
Od piątku w sprzedaży dostępna jest gra przygdowa Louisiana Adventure, której długi proces produkcyjny był spowodowany licznymi problemami. Tytuł w końcu został wydany przez firmę Anuman Interactive, a można go kupić na daną chwilę jedynie w formie cyfrowej na stronach GamersGate lub Zodiac za cenę 9,99 Euro. Przygodówka dostępna jest w języku angielskim i francuskim (głosy + tekst), a także dodatkowo posiada napisy przetłumaczone na język włoski oraz hiszpański.

Fabuła prezentowana w grze osadzona została w 1902 roku, a dokładniej w Nowym Orleanie, w którym to gracz będzie miał okazję poznać jedną z najciekawszych spraw dochodzeniowych w historii Biura Śledztw Specjalnych. Spokojne dotychczas miasto zaczyna być na ustach wszystkich mieszkańców. W ostatnim czasie dochodzi tutaj to morderstw, które na pierwszy rzut oka nie posiadają wyraźnego motywu, ale są też zbyt skomplikowane, aby mogły zostać popełnione przez maniakalnego szaleńca. Wcielając się postać Katie będziemy musieli wyjaśnić tę sprawę.

Louisiana Adventure to bazująca na prawdziwych wydarzeniach, trójwymiarowa przygodówka z wieloma łamigłówkami oraz nieliniowymi dialogami. Tradycyjnie w naszej galerii znajdziecie komplet obrazków z tej produkcji. Zachęcamy także do obejrzenia niewielkiego materiału prezentującego fragmenty gry.