Halloweenowy zwiastun horroru Amnesia: A Machine for Pigs
Dodane przez Przemo dnia 03.11.2012 16:01
Z okazji Halloween studio thechineseroom, zajmujące się produkcją Amnesia: A Machine for Pigs, opublikowało drugi teaser tej produkcji. Niespełna dwu i półminutowy film prezentuje fragmenty rozgrywki, przypominające bardzo pierwszą część stworzoną przez Frictional Games. Gracz ponownie będzie rzucony w otchłań ciemności, gdzie zmierzy się z różnymi niebezpieczeństwami.

Fabuła gry wygląda następująco. Jest rok 1899. Zamożny przemysłowiec Oswald Mandus wrócił do domu po nieszczęśliwej wyprawie do Meksyku, która skończyła się dosyć tragicznie. Męczony nieustającą gorączką oraz dziwnymi snami o mrocznej maszynie, budzi się we własnym łóżku, nie mając pojęcia jak dużo czasu minęło od ostatniego zaśnięcia. Kiedy wstaje, pod jego nogami rozbrzmiewają przerażające dźwięki z koszmarów.

Premiera gry Amnesia: A Machine for Pigs została zaplanowana na początek przyszłego roku. W naszej galerii można obejrzeć trzy premierowe zrzuty ekranu. Więcej materiałów znajdziecie na oficjalniej stronie projektu.