Konkurs - do wygrania 6 x The Book of Unwritten Tales, w tym jedna kolekcjonerka!
Dodane przez Adventure-Zone dnia 31.10.2012 19:59
The Book of Unwritten Tales zasłużenie cieszy się opinią jednej z najlepszych przygodówek ostatnich lat. Który miłośnik gatunku nie chciałby więc wzbogacić swoich zbiorów o tę produkcję? Jeżeli marzycie o własnej kopii tej fantastycznej produkcji, z pomocą przychodzi Wam Adventure Zone, które wspólnie z firmą IQ Publishing ogłaszają konkurs.Do rozdania mamy jeden egzemplarz edycji kolekcjonerskiej oraz pięć sztuk wersji podstawowej The Book of Unwritten Tales. Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy zmierzyć się z naszą zagadką.

Więcej informacji w rozwinięciu >>   


Treść rozszerzona
The Book of Unwritten Tales zasłużenie cieszy się opinią jednej z najlepszych przygodówek ostatnich lat. Który miłośnik gatunku nie chciałby więc wzbogacić swoich zbiorów o tę produkcję? Jeżeli marzycie o własnej kopii tej fantastycznej produkcji, z pomocą przychodzi Wam Adventure Zone, które wspólnie z firmą IQ Publishing ogłaszają konkurs.Do rozdania mamy jeden egzemplarz edycji kolekcjonerskiej oraz pięć sztuk wersji podstawowej The Book of Unwritten Tales. Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy zmierzyć się z naszą zagadką.Przetłumaczyliśmy na język polski 10 tytułów gier przygodowych. Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu oryginalnych, angielskich nazw oraz umieszczeniu ich w krzyżówce. Tytuły podane są w losowej kolejności, więc nie sugerujcie się nią przy wpisywaniu haseł. Za każdy przetłumaczony tytuł otrzymacie 1 punkt, a za prawidłowe rozszyfrowanie głównego hasła krzyżówki 3 punkty. Osoba, która jako pierwsza zdobędzie komplet punktów, czyli odgadnie wszystkie tytuły oraz hasło główne, otrzyma od nas edycję kolekcjonerską The Book of Unwritten Tales. Kolejnych pięć osób z najwyższą liczbę punktów wygra egzemplarz gry The Book of Unwritten Tales. W przypadku, gdy napłynie więcej zgłoszeń z najlepszym wynikiem, wygrywa kolejność ich nadesłania.

A oto lista tytułów wraz z krzyżówką:

- Czarny Szyb: Zdrada
- Upadek mar
- Ciemna Jesień - Wyłączone Światło
- Uciekaj - Obrót przeznaczenia
- Opowieść na temat niedużego hałasu
- Suw predestynacji
- Martwa natura
- Przegrany nieboskłon
- Narysowany ciemny lot
- Rzemiosło zbrodniOdpowiedzi (angielskie tytuły gier i główne hasło krzyżówki) należy przesłać na adres:

jeziu5[at]adventure-zone.info


W temacie maila podajcie nick, pod jakim jesteście zarejestrowani na Adventure Zone. Natomiast treść zgłoszenia, prócz odpowiedzi powinna zawierać też dane do ewentualnej wysyłki.

Konkurs trwa od dziś do 7 listopada do godz 20:00. Wszyscy, którzy nie wygrają lub nie mają ochoty brać udziału w zabawie, mogą kupić grę po cenie specjalnej dla użytkowników Adventure Zone. Promocja będzie trwała do 18 listopada. Więcej informacji w tym miejscu.

PRZYKŁADOWE OBRAZKIPrzejdź do pełnej galerii >>


                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.