The Cat Lady - demo najnowszej gry Remigiusza Michalskiego już dostępne
Dodane przez Przemo dnia 14.09.2012 19:00
Z kolei inny polski twórca gier niezależnych - Remigiusz Michalski, znany z produkcji dobrze przyjętego horroru Downfall opublikował dzisiaj wersję demo swojej kolejnej przygodówki, która nosi nazwę The Cat Lady. W związku z tematyką horroru - a więc brutalnymi scenami - tytuł przeznaczony jest jedynie dla osób powyżej 18 roku życia. Same demo o rozmiarze trochę ponad 310 MB oraz w angielskiej wersji językowej można pobrać z tego miejsca. Twórca zapowiada, że w dniu jutrzejszym powinna ruszyć już w pełni funkcjonalna strona internetowa o grze.

The Cat Lady powstaje przy współpracy studia Harvester Games oraz Screen 7 Entertainment. Fabuła przygodówki skupia się na młodej kobiecie o imieniu Susan Ashworth, która po stracie męża decyduje się na zakończenie własnych męk. Podczas śmiertelnego snu bohaterka marzy o cudownej krainie. Wie jednak, że jest ona jedynie wytworem jej wyobraźni. Od śmierci ratuje ją szybka interwencja przyjaciela. Teraz Susan próbuje poukładać sobie życie na nowo, jednak na jej drodze do szczęścia stanie kilka dziwnych postaci, z których tylko jedna będzie miała wobec niej pozytywne zamiary.

Premiera pełnej wersji ma nastąpić w okolicach tegorocznego Halloween, jednak już jutro na oficjalnej stronie powinna ruszyć przedsprzedaż gry.