The Humble Bundle dla Android 3
Dodane przez Kami dnia 16.08.2012 00:12
Wystartował nowy Humble Bundle, tym razem również na urządzenia mobilne. Humble Bundle jest akcją, pozwalającą graczom na zakup kilku gier po cenie, jaką oni uważają za stosowną (od jednego centa wzwyż). Dodatkowo przekraczając podaną średnią cenę zestawu, odblokowuje się kolejną grę. Tym razem jest to Spirits, produkcja action-puzzle wzorowana na Lemingach. W standardowym zestawie dostaniemy BIT.TRIP BEAT (stylizowaną na retro zabawę rytmiczną), Uplink (cyberpunkową grę logiczną, w której wcielimy się w hackera), Fieldrunners (tower defense) oraz SpaceChem (logiczną przygodę w projektowanie skomplikowanych pierwiastków chemicznych).

Wszystkie gry działają na Android, Windows, Mac oraz Linux, przy czym SpaceChem i Uplink pod Androidem są przeznaczone jedynie na tablety. Organizatorzy proszą o cierpliwość podczas naprawiania bugów wersji 1.0, gdyż większość gier debiutuje na Androidzie oraz Linuxie.

Gry można zakupić na oficjalnej stronie akcji www.humblebundle.com. Poniżej możecie zobaczyć anglojęzyczny filmik promocyjny.