Obejrzyj pierwsze 13 minut rozgrywki z przygodówki The Walking Dead
Dodane przez Przemo dnia 20.03.2012 22:38
Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił dzisiaj film prezentujący pierwsze minuty rozgrywki przygodówki The Walking Dead opracowywanej przez firmę Telltale Games. Prócz klasycznych łamigłówek, graczy czeka także zabawa z Quick Time Event, czyli wciskaniem klawiszy w odpowiednim czasie. Można mieć nadzieję, że elementy te nie będą na tyle przytłaczające jak w przypadku Jurassic Park: The Game.

Materiał video przedstawia sam początek pierwszego epizodu, w którym oglądamy głównego bohatera zatrzymanego przez policjanta. W czasie jazdy dochodzi do wypadku, a po odzyskaniu przytomności wszędzie widać zniszczenia oraz ślady krwi. Bohater kilka sekund po wydostaniu się z radiowozu zmuszony jest ratować własne życie przed atakującymi go zombie. Trzynastominutowy gameplay znajdziecie pod tym adresem, ale jeżeli nie chcecie psuć sobie przyjemności z poznawania gry na własną rękę, to zachęcamy przynajmniej do obejrzenia najświeższego zwiastuna produkcji.

Dodatkowo, wśród wszystkich zamawiających grę przedpremierowo zostanie wylosowana jedna osoba, która będzie mogła zagrać rolę ocalałego w czwartym epizodzie The Walking Dead. Następnie osoba ta „umrze przerażającą śmiercią” i powróci na świat jako żywy trup. Dosyć ciekawe doznanie. Grę w wersjach na PC oraz Mac można zamawiać w firmowym sklepie Telltale za cenę 22.49$. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie producenta.