Wadjet Eye Games wyda dwie nowe przygodówki
Dodane przez Przemo dnia 25.02.2012 21:20
Studio Wadjet Eye Games, które zachowało się w pamięci graczy głównie dzięki bardzo dobrze przyjętej przygodówce Gemini Rue oraz niemniej udanej serii Blackwell, wyda dwa kolejne projekty. 29 lutego światło dzienne ujrzy gra Da New Guys – Day of the Jackass, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy Resonance.

W Da New Guys – Day of the Jackass wcielamy się w trzech zapaśników - gwiazdy amerykańskiego sportu jakim jest wrestling. Brain to największy awanturnik w historii, który ku zdziwieniu swoich przyjaciół – Simona oraz Defendera – zdobył pas mistrzowski. Kiedy Brain znika w dziwnych okolicznościach (wraz z pasem), to właśnie oni postanawiają go odnaleźć. Według informacji od wydawcy, czeka nas wiele ulicznych walk, pościgów samochodowych oraz obsesyjnych fanów utrudniających ratunek Braina. Nie brzmi to jak gra przygodowa, ale w rzeczywistości otrzymamy klasycznego point and clicka z wieloma łamigłówkami oraz szalonym humorem. Producentem gry jest Icebox Studios - na ich oficjalnej stronie znajdziecie wersję demo.

Rezonanse jest z kolei pierwszą komercyjną produkcją studia xii games. Przejmując kontrolę nad czwórką bohaterów weźmiemy udział w nierównym wyścigu, którego celem jest odnalezienie materiałów pewnego zmarłego fizyka. Ten bowiem dokonał wielkiego odkrycia, które (jeżeli trafi nieodpowiednie ręce) może wywołać tragiczne skutki. Bohaterowie staną w szranki z niebezpieczną organizacją, która aby zdobyć wiedzę o odkrytej nowej technologii nie cofnie się przed niczym. W grze wprowadzony zostanie tak zwany „długoterminowy i krótkoterminowy system pamięci”, co ma urozmaicić formę prowadzenia rozmów.

Na Adventure Zone obejrzycie galerie obu produkcji:

    • Da New Guys - Day of the Jackass - galeria
    • Resonance - galeria