Pobierz demo A New Beginning w wersji angielskiej
Dodane przez Przemo dnia 05.07.2011 12:13
Firma Lace Mamba Global udostępniła angielską wersję demonstracyjną gry A New Beginning, które oferuje graczowi ukończenie prologu oraz niewielkiej części pierwszego rozdziału wprowadzającego do przygód dwójki bohaterów – Fay i Bent. Link do pliku (waga ok. 955 MB) znajdziecie na naszej stronie w pobieralni.

A New Begining to thriller ekologiczny od Daedalic Entertainment, twórcy The Whispered World, Tym razem graczowi została zaprezentowana mroczna i straszliwa wizja przyszłości, w której zmiany płynące z efektu cieplarnianego zagrażają istnieniu ludzkości. Do walki z kataklizmem zostaje powołana specjalna organizacja, której grupka członków przenosi się 500 lat wstecz do roku 2050. Ci mają za zadanie zmienić bieg historii i zapobiec chaosowi klimatycznemu, który w przyszłości spustoszy naszą planetę.

A New Beginning jest już dostępny w sklepach na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Opakowanie, prócz samej gry zawiera także oryginalną ścieżkę dźwiękową w wersji audio CD oraz dwustronny plakat.