The Tiny Bang Story - premiera, poradnik i edycja specjalna
Dodane przez Przemo dnia 17.05.2011 20:25
Dzisiaj do sprzedaży trafiła polska wersja gry przygodowej The Tiny Bang Story, której dystrybucją w naszym kraju zajęła się firma IQ Publishing. My tymczasem publikujemy na stronie szczegółowy poradnik, jaki pomoże Wam w rozwiązaniu skomplikowanych zagadek logicznych oraz ukończeniu gry. Znajdziecie go pod poniższym adresem:

    • The Tiny Bang Story - poradnik

W rozwinięciu newsa publikujemy zaś informację od dystrybutora na temat edycji specjalnej gry.
Treść rozszerzona
Już jutro do sprzedaży trafi polska wersja gry przygodowej The Tiny Bang Story, której dystrybucją w naszym kraju zajęła się firma IQ Publishing. My tymczasem publikujemy na stronie szczegółowy poradnik, jaki pomoże Wam w rozwiązaniu skomplikowanych zagadek logicznych oraz ukończeniu gry. Znajdziecie go pod poniższym adresem:

    • The Tiny Bang Story - poradnik

Poniżej publikujemy zaś informację od dystrybutora na temat edycji specjalnej gry.

"Gra ukaże się w niezwykle atrakcyjnej edycji – wydana zostanie w metalizowanym, połyskującym lakierem, stylizowanym opakowaniu w kolorze niebieskim, wraz z dwuformatową płytą z grą w polskiej wersji językowej na platformę PC i MAC oraz kolorowym plakatem – świetnym dodatkiem dla wszystkich fanów tej oryginalnej produkcji!

Dodatkowo, dla wszystkich klientów sieci Empik przygotowaliśmy wersję specjalną THE TINY BANG STORY. W skład tej edycji wejdzie płyta z grą, plakat, metalizowane opakowanie, stylizowane niebieskie pudełko oraz dodatkowa płyta w formacie CD Audio z oficjalnym soundtrackiem z gry zawierającym 10 klimatycznych utworów, które doskonale umilą czas – np. w podróży, w wolnym czasie etc.Wersja specjalna dostępna będzie w salonach sieci Empik na terenie całego kraju oraz w sklepie Empik.com. Cena tej wyjątkowej edycji została ustalona na poziomie 49,90 PLN. Przypomnijmy - w porównaniu z wersją Steam (wersja elektroniczna gry) kosztującą 14,99 EUR (ok. 60 PLN), cena edycji specjalnej jest o ponad 10 PLN niższa!

Przypomnijmy, że The Tiny Bang Story to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zachwycili się oryginalnością, pomysłowością i „nowym oddechem” w grach, który zawdzięczamy twórcom Machinarium. Podobnie jak doceniona przez media branżowe i graczy na całym świecie opowieść o małym robocie, tak i The Tiny Bang Story, gra studia Colibri Games to propozycja, która wprowadza „świeże” spojrzenie na rozrywkę oferując niepowtarzalną, wciągająca po uszy historię, pełną świetnych zagadek, łamigłówek i zadań, które przykują do monitorów na długi czas!

Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie Tiny. Kiedy asteroid uderzył w planetę, jej delikatny świat runął w gruzach. Twoim zadaniem jest pomoc mieszkańcom planety Tiny przywrócić utracone piękno ich świata. Przemierzając przez pięć rozdziałów osadzonych w klasycznym środowisku point & click, będziesz rozwiązywał wiele zagadek i naprawiał pomysłowe oraz oryginalne maszyny.

Liczne łamigłówki, przepiękna, ręcznie rysowana grafika i niesamowita, klimatyczna ścieżka dźwiękowa to niewątpliwe atuty tej gry, która wzorem Machinarium rewolucjonizuje rynek gier przygodowych!

Najważniejsze cechy:

- fantastyczna przygoda w stylu gry Machinarium
- 5 rozdziałów wymagających wykorzystania intelektu
- gra zawiera liczne zagadki i łamigłówki
- rewelacyjna, ręcznie rysowana oprawa graficzna
- przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
- polska wersja językowa!"

Więcej informacji na stronie IQ Publishing