Demo siódmej odsłony serii Carol Reed
Dodane przez crouschynca dnia 07.12.2010 18:58
Od kilku dni w sieci dostępne jest anglojęzyczne demo przygodówki Blue Madonna, za którą odpowiada studio MDNA Games. Objętość pliku wynosi około 100 MB i można je pobrać z oficjalnej strony. W pełnej wersji gry nasze zadanie polegać będzie na rozwiązaniu zagadki tajemniczej śmierci artystki Christiny Falk. Więcej szczegółów na temat fabuły znajdziecie pod tym adresem.

Blue Madonna to siódma gra z serii, gdzie w roli głównej występuje przebywająca w Szwecji młoda pani detektyw Carol Reed. Znajomość poprzednich części nie jest wymagana, ponieważ w każdej z nich mamy do czynienia z inną kryminalną zagadką. Cykl ten oferuje klasyczną przygodową rozgrywkę z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Jego charakterystyczną cechę stanowi oparta na fotografiach grafika.

Prace nad grą zostały już zakończone, a premiera jej pudełkowej wersji początkowo miała się odbyć w grudniu tego roku. Nastąpi to jednak miesiąc później w związku z decyzją wydawcy o wprowadzeniu Blue Madonny także do dystrybucji cyfrowej w styczniu 2011 roku.