Dzisiaj polska premiera horroru Amnesia: Mroczny Obłęd
Dodane przez Przemo dnia 19.11.2010 12:12
Cenega Poland informuje, że dzisiaj do sklepów na terenie całego kraju trafiła polska wersja gry Amnesia: Mroczny Obłęd. Przygodówki stworzonej przez studio Frictional Games (odpowiedzialne również za serię Penumbra) i określanej mianem najlepszego horroru tego roku.

W grze prócz polskiej, kinowej wersji językowej będziemy mogli wybrać także wersję z angielskimi napisami. Tym razem dane nam będzie poznać historię Daniela. tajemniczego mężczyzny, który w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się opuszczonym, rozpadającym się zamku. Nasza w tym głowa, aby wydostać się z niego w miarę bezpieczny sposób oraz poznać przeszłość bohatera. Daniel bowiem cierpi na zanik pamięci, a z biegiem rozgrywki poznamy kolejne szczegóły z jego życia. Amnesia to połączenie gry przygodowej z elementami survival horroru, dlatego nieraz będziemy zmuszeni walczyć o przetrwanie w ciemnych korytarzach zamku. Mrok to tak naprawdę nasz jedyny sprzymierzeniec, gdyż szybko okazuje się, że nie jesteśmy sami. Często, z braku możliwości obrony, jedynym rozwiązaniem pozostaje ucieczka.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem gry Amnesia: Mroczny Obłęd mogą skorzystać ze specjalnego rabatu (o szczegółach przeczytacie w tym miejscu). Zniżka wynosi 10 zł i umożliwia nabycie tytułu w firmowym sklepie dystrybutora. Sama cena produktu została ustalona na kwotę 59,99 zł.