Rabat na gry City Interactive w sklepie Playspot.pl dla użytkowników Adventure Zone
Dodane przez dnia 03.11.2010 22:06
Miło nam poinformować, że wspólnie ze sklepem internetowym playspot.pl przygotowaliśmy dla użytkowników Adventure Zone ofertę specjalną na zakup niektórych produkcji wydanych przez firmę City interactive. Wszystkie osoby, które przejdą bezpośrednio z naszej strony do sklepu playspot są uprawnione do 20%-owego rabatu na produkty opatrzone logiem AZ - oznacza to, że jesteśmy opiekunem medialnym danego tytułu. Na daną chwilę, ze zniżki można korzystać przy zakupie następujących gier:

- Art of Murder: Karty Przeznaczenia
- Art of Murder: Klątwa Lalkarza
- Black Mirror II
- Chronicles of Mystery: Legenda Świętego Skarbu (PC)
- The Whispered World
- Wyspa Tajemnic (PC)

Z biegiem czasu, powyższa lista będzie zapewne zwiększać się o kolejne pozycje. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy zarejestrować się w serwisie Playspot przechodząc z naszej strony za pośrednictwem banera po lewej lub klikając na zakładkę 'Sklep' w górnym panelu. Następnie dokonać zakupu którejś z powyższych przygodówek, a jako formę zapłaty wybrać przelew bankowy, bądź przesyłkę kurierską za pobraniem. Po krótkim czasie, na podane konto email powinna przyjść wiadomość z wyceną gry o -20%. Wtedy należy dokonać przelewu i czekać na finalizację zamówienia.

Playspot.pl to nowa platforma cechująca się dostępnością najświeższych growych produkcji przeznaczonych na komputery PC oraz konsole PS3, Xbox 360, PS2, Wii, PSP, NDS, w atrakcyjnych cenach. W tej chwili wybierać można spośród 1850 tytułów. W sklepie zakupić można również filmy, gry planszowe i towarzyskie, przeróżne akcesoria dla graczy oraz gadżety w postaci figurek, bądź koszulek.