ON / OFF 2010 - Największe show nowych technologii już za 3 dni w Warszawie
Dodane przez Przemo dnia 20.10.2010 21:36
Termin ON/OFF: 22-24 października 2010
Miejsce: Centrum EXPO XXI (Warszawa), ul. Prądzyńskiego 12/14
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Nowe technologie są obecne w życiu każdego człowieka - stykamy się z nimi niemal w każdej chwili. I niemal każdy słyszał o technologii 3D, o bezprzewodowym Internecie i jego zastosowaniach, o nowych telefonach komórkowych, które coraz bardziej przypominają aparaty fotograficzne, czy o kilkudziesięciocalowych telewizorach o grubości kilku milimetrów. Czy jednak tak naprawdę wiemy co dokładnie oferują te cuda nowych technologii? Czy zdajemy sobie sprawę z korzyści i udogodnień jakie mogą nam dać? ...
Treść rozszerzona
Termin ON/OFF: 22-24 października 2010
Miejsce: Centrum EXPO XXI (Warszawa), ul. Prądzyńskiego 12/14
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Nowe technologie są obecne w życiu każdego człowieka - stykamy się z nimi niemal w każdej chwili. I niemal każdy słyszał o technologii 3D, o bezprzewodowym Internecie i jego zastosowaniach, o nowych telefonach komórkowych, które coraz bardziej przypominają aparaty fotograficzne, czy o kilkudziesięciocalowych telewizorach o grubości kilku milimetrów. Czy jednak tak naprawdę wiemy co dokładnie oferują te cuda nowych technologii? Czy zdajemy sobie sprawę z korzyści i udogodnień jakie mogą nam dać?

Właśnie po to zrealizowaliśmy dla Państwa ten projekt. By w atrakcyjny, pełen interaktywnych wydarzeń sposób, pokazać rzeczy urzekające pięknem, szokujące możliwościami i zadziwiające prostotą obsługi.

Czeka na Państwa kilkaset osób - po to, by w sposób czytelny i zrozumiały o wszystkim opowiedzieć i cierpliwie odpowiadać na wszystkie pytania. Na ON/OFF
2010 nasi wystawcy oferują trzy kina 3D i kilkadziesiąt innych rewelacyjnych atrakcji. Wraz z największymi firmami jakie są na rynku, włożyliśmy w ON/OFF mnóstwo pracy. Po to, aby ten weekend pozostał w Państwa pamięci na długi czas.

Lista firm i marek uczestniczących w ON/OFF alfabetycznie:

4max, Alstor, Altec Lansing, AMD, Anovis, Asus, Belkin, CDProjekt, Creative,
Denon, D-Link, EIC, Enermax, Epson, Garets, Green Mind, Hannspree, HDTV, Hi-Fi Choice, Hi-Fi ja i ty, Horn, Intel, JVC, Klipsh, Level77, LG, Media-tech, Microsoft, MSI, myPhone, Netgear, Nintendo, Nokia, NTT, Omega, Onkyo, Plantronics, Platinet, Polpak, Qpad, Quadral, Razer, Retro Games, Roccat, Samsung, Seenheiser, Sonos, Sony Ericsson, Steelseries, Tannoy, Teac, Teac Esoteric, Toshiba, ZAGG.

Firmy oraz atrakcje ON/OFF 2010

Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji ON/OFF 2010 będzie pokaz technologii Kinect dla Xbox 360, dzięki której sterowanie konsolą odbywa się za pomocą ruchów ciała, nie wymagając przy tym żadnego innego kontrolera - urządzenie będzie dostępne w sklepach dopiero od listopada. To rewolucyjne rozwiązanie firmy Microsoft nada niewątpliwie nowy wymiar rozrywce multimedialnej.

Na targach zaprosimy także do sprawdzenia możliwości produktów firmy Asus, w tym przede wszystkim laptopa ASUS NX90 w specjalnie przygotowanym Soundroom`ie. W czasie targów przygotowane zostaną także trzy kina 3D, pokazujące zastosowanie tej technologii w domowych warunkach.

W Strefie Mobilnej najnowsze telefony i akcesoria zaprezentują Nokia, Sony Ericsson, MyPhone, Lamro oraz zgsklep. Tam również Microsoft pokaże zastosowania systemu Windows 7 w urządzeniach mobilnych. Zobaczymy także najnowsze produkty firm MSI, Toshiba, ASUS.

Setki atrakcji czekać będą także w Strefie Gier, gdzie swoje najnowsze tytuły
pokażą CD Projekt, Microsoft, Nintendo oraz Ubisoft. Natomiast, dzięki firmom
4max i Big Race Sim, będzie można spróbować swoich umiejętności rajdowych na symulatorach wyścigowych. Swoje produkty wyeksponują ponadto Razer, Omega, Platinet, Qpad, media-tech a także Enermax oraz DLink.

W Strefie Obrazu zobaczycie najnowsze telewizory, monitory oraz projektory marek, LG, JVC, Toshiba, Samsung, Hannspree, Epson oraz Alstor.

Czwartą strefą tematyczną jest Strefa Dźwięku, w której najwyższej klasy sprzęt audio zaprezentują EIC, Denon, Polpak Poland, Hi Fi Ja i Ty, Sonos oraz HiFi Choice. Niespotykana jakość dźwięku połączona z oryginalnym designem urządzeń przyciągnie na pewno uwagę nie tylko pasjonatów, ale również osób na co dzień niezwiązanych z tą dziedziną.

Na targach swoje produkty pokażą również Level77, prezentujący najnowszą kolekcję odzieży, firma Anovis z oryginalnymi stołami do laptopów. Ponadto przygotowujemy również stoisko "Retro", w którym każdy będzie mógł cofnąć
się w czasie i zobaczyć jak wyglądały gry komputerowe przed ponad 20 laty...

Wszystko w jednym zobaczycie ponadto na stoisku popularnego portalu HDTV. Zobaczycie i sprawdzicie. Stoisko przygotowane pod hasłem "Obalamy mity" ujawni wszystkie tajemnice producentów i możliwości produkowanego przez nich sprzętu. Jeśli ktoś zastanawia się nad wzbogaceniem domowego audio-video to obecność na stoisku HDTV i poznanie wiedzy podanej w bardzo przystępny i przede wszystkim w doświadczalny sposób, jest po prostu obowiązkowa.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy. Przeżyjmy razem niezapomniany weekend na największym show nowych technologii w Polsce - ON/OFF 2010!

Najważniejsze informacje:

Termin: 22-24 października 2010

22.10 - ON/OFF VIP Day (wejście wyłącznie za okazaniem zaproszenia lub
akredytacji dziennikarskiej)

Godziny otwarcia:

piątek: 17.00 - 22.00

sobota: 10.00 - 18.00

niedziela: 10.00 - 16.00

Cena biletu: 30 złotych

Miejsce: Centrum Expo XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Partnerzy technologiczni: LG, NTT System, ASUS, D-Link, Headshot Media

Patroni medialni: Radio Eska, LOGO, Smart, Audio Video, Płaskie Ekrany, Digital Audio Video, PC Format, gazeta.pl, Polygamia.pl, CD Action, HDTV.com.pl, Gadu-Gadu.pl, dlaStudenta.pl

Źródło: Informacja od organizatora