Nowe części Art of Murder i Chronicles of Mystery będą grami Hidden Object
Dodane przez Przemo dnia 11.09.2010 00:21
Od jakiegoś czasu w planie wydawniczym City Interactive można było zaobserwować nowe gry z naszych ulubionych serii Art of Murder oraz Chronicles of Mystery. Niestety, prócz tajemniczo brzmiących tytułów nie znaliśmy żadnych konkretów. Z pomocą przychodzi martin - recenzujący gry przygodowe w czasopiśmie CD-Action, który na swoim blogu zdradza nieco ciekawych informacji.

W tym roku w nasze ręce powinny trafić jeszcze dwa tytuły należące do gatunku Hidden Object. W okolicach października na półkach sklepowych zagości Art of Murder: Tajne Akta. Tym razem młoda agentka FBI - Nicole Bonnet, będzie zmuszona zmierzyć się z meksykańskim kartelem narkotykowym, który zamordował jednego z agentów FBI oraz porwał pracującego w agencji specjalistę.

W zapowiedzianej na końcówkę roku Chronicles of Mystery: Legenda Świętego Skarbu nie pokierujemy już studentką archeologii Sylvie Leroux, a zupełnie nową postacią. Będzie to Chelsea Connor, utalentowana amerykańska dziennikarka, która chcąc rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci ojca natrafi na ślad dziwnego skarbca oraz naszyjnika.

Więcej informacji na temat obu produkcji można przeczytać na blogu martina pod adresem:
http://pressemter.wordpress.com/