GC 2010: Kapitan Morgana we własnej grze przygodowej
Dodane przez Przemo dnia 19.08.2010 20:23
Niemiecki serwis AdventureCorner miał okazję zapoznać się z grywalną wersją Captain Morgan and the Golden Turtle, gry będącej swego rodzaju spin offem wydanej w 2008 roku klasycznej przygodówki So Blonde.

Tym razem fabuła będzie skupiała się wokół pani kapitan Morgany, która w produkcji Steve'a Ince odgrywała rolę drugoplanową, ale była jednocześnie jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci. Cała historia ma rozgrywać się długo przed wydarzeniami z So Blonde oraz ma być podzielona na 10 rozdziałów. Po raz pierwszy spotkamy Morganę w wieku 7 lat, następnie jako 17-letni aspirant, będzie chciała udowodnić ojcu, że potrafi kierować i dowodzić statkiem.

Pracujące nad przygodówką studio Wizarbox dokładnie wie na co narzekali gracze w poprzedniej ich produkcji. Dlatego dołożyli wszelkich starań, aby poprawić wszystkie niedogodności. Tak więc koniec z długim wczytywaniem kolejnych lokacji, które w So Blonde mogły doprowadzić do szaleństwa. Captain Morgane and the Golden Turtle jest tworzona na konsolę PlayStation 3 i będzie korzystała z popularnego ostatnio kontrolera Move. Prócz PS3, gra pojawi się również na PC, Wii i NDS.

Informacja zaczerpnięta ze strony www.adventurecorner.de. Znajdziecie tam również jedno zdjęcie z prezentacji gry.