Mosaic Mask Studio tworzy przygodówkę o aniołach
Dodane przez Przemo dnia 30.07.2010 22:54
Nowe niemieckie studio o nazwie Mosaic Mask pragnie zaistnieć w branży gier komputerowych tworząc klasyczną przygodówkę 2,5D o intrygująco brzmiącym tytule Heaven's Hope. W grze wcielimy się w rolę Talorela - młodego studenta Akademii Aniołów. Podczas wykonywania sztuczek akrobatycznych, bohater przez przypadek spada z chmur i przedostaje się na padół ziemski do XIX wieku, gdzieś w okolice tytułowego miasteczka Heaven's Hope. Głównym celem Talorela jest powrót do królestwa niebieskiego. Jednak przekroczenie granicy między niebem a ziemią jest dozwolone wyłącznie za zgodą Archanioła, a ta jest udzielana jedynie w wyjątkowych sytuacjach.

Gracz będzie miał okazję przeżyć fantastyczną przygodę, będącą barwną mieszanką elementów humorystycznych oraz horroru. W zwiedzaniu animowanego świata pomoże mu niezwykle sarkastyczny towarzysz podróży. W czasie ponad 12 godzin dobrej zabawy, odwiedzimy 40 ręcznie rysowanych lokacji oraz spotkamy 25 unikatowych postaci. Czeka nas również kilka alternatywnych zakończeń oraz orkiestrowy soundtrack stworzony przez Pedro Macedo Camacho – autora ścieżek dźwiękowych do A Vampyre Story i Ghost Pirates of Vooju Island.

Heaven's Hope trafi do sprzedaży w IV kwartale 2010 roku. Oficjalna strona gry dostępna jest pod adresem: http://www.heavenshope-game.com/. Natomiast, w rozwinięciu newsa znajdziecie cztery pierwsze szkice.

Treść rozszerzona
Nowe niemieckie studio o nazwie Mosaic Mask pragnie zaistnieć w branży gier komputerowych tworząc klasyczną przygodówkę 2,5D o intrygująco brzmiącym tytule Heaven's Hope. W grze wcielimy się w rolę Talorela - młodego studenta Akademii Aniołów. Podczas wykonywania sztuczek akrobatycznych, bohater przez przypadek spada z chmur i przedostaje się na padół ziemski do XIX wieku, gdzieś w okolice tytułowego miasteczka Heaven's Hope. Głównym celem Talorela jest powrót do królestwa niebieskiego. Jednak przekroczenie granicy między niebem a ziemią jest dozwolone wyłącznie za zgodą Archanioła, a ta jest udzielana jedynie w wyjątkowych sytuacjach.Gracz będzie miał okazję przeżyć fantastyczną przygodę, będącą barwną mieszanką elementów humorystycznych oraz horroru. W zwiedzaniu animowanego świata pomoże mu niezwykle sarkastyczny towarzysz podróży. W czasie ponad 12 godzin dobrej zabawy, odwiedzimy 40 ręcznie rysowanych lokacji oraz spotkamy 25 unikatowych postaci. Czeka nas również kilka alternatywnych zakończeń oraz orkiestrowy soundtrack stworzony przez Pedro Macedo Camacho – autora ścieżek dźwiękowych do A Vampyre Story i Ghost Pirates of Vooju Island.

Heaven's Hope trafi do sprzedaży w IV kwartale 2010 roku. Oficjalna strona gry dostępna jest pod adresem: http://www.heavenshope-game.com/